PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106461}

Upiór w operze

The Phantom of the Opera
7,6 79 677
ocen
7,6 10 1 79677
6,0 6
ocen krytyków
Upiór w operze
powrót do forum filmu Upiór w operze

Nie dla każdego

ocenił(a) film na 9

Nie dla każdego - raczej dla milośnikow filmów kostiumowych. Trzeba się wczuć w atmosferę tego filmu aby go docenić i trochę cierpliwości aby przebrnąć przez początek. Nie mniej jednak ten film ma cos w sobie i może niejednego widza zachwycić.

wilma87

Nie tylko dla miłośników filmów kostiumowych, ale również miłośników opery lub/i musicali, ponieważ w innym przypadku człowiek może "nie znieść" sytuacji, gdy niemal cąły film jest śpiewany.

Raven_fw

jak ktos uwielbia wartką akcje i nawalenie po gębie przez cały film to faktycznie nie jest film dla nich ale wydaje mi sie ze w większości ten film jest pozytywnie odbierany (w mniejszym lub wiekszym stopniu.chyba że się mylę.) ale zgadzam sie :nie dla wszystkich

ocenił(a) film na 9
Kunni

Kiedy ja ogladałam ten film (na początku liceum) nie byłam fanką filmów kostiumowych, a jednak spodobał mi się. Na co dzień lubie ogladać dramaty ale jestem za tym żeby od czasu do czasu obejrzeć coś innego np. film muzyczny, kostiumowy czy wojenny. Byle nie całkowitą żenadę w stylu American Pie i takich durnych komedii, tak po za tym jestem otwarta na róznorodnośc- warto czasem przekraczać granice żeby coś ciekawego zobaczyć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones