PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106461}

Upiór w operze

The Phantom of the Opera
7,6 79 677
ocen
7,6 10 1 79677
6,0 6
ocen krytyków
Upiór w operze
powrót do forum filmu Upiór w operze

...czyli rzecz dla mnie w ogóle nie strawna. U mnie film ratuje tylko znakomity muzyczny motyw przewodni.

ocenił(a) film na 10
mourningrise

Romansidło!? Nie no, niech mnie ktoś trzyma...

ocenił(a) film na 10
mourningrise

Z Bogiem. Niebede tego komentować. Ale jesteś głupi pisząc to na tym forum gdzie są w wiekszości wielbiciele tego fimu.! Gratuluje rozumu.!!! Bystrzaku.!

ocenił(a) film na 6
For__me

Ok nie przesadzajmy, kazdy ma wlasne zdanie i kazdy na tym forum moze je wyrazic... fakt ze czasem argumenty sa mało hmm.... konkretne lub adekwatne, ale wiadomo ze Upior nie ma samych wielbicieli...

ocenił(a) film na 10
mourningrise

Dobra ,ale mam pytanie ile takich tematów już było,i te argumenty. Ok. Każdy może się wypowiadać.Odpuszczam....

ocenił(a) film na 10
For__me

Ja też, ale ten ktoś mógłby nam chociaż trochę bardziej przybliżyć swoje poglądy...

ocenił(a) film na 10
Zena_2

bez kitu ja tez sobie mogę napisać ze mi sie nie podoba ale trzeba mieć konkretny powód a nie bo to jakieś romansidło w musicalowej otoczce

ocenił(a) film na 10
mourningrise

niebezpieczne są takie wypowiedzi.
motyw przewodni się Mu/Jej podoba, bo pewnie ostatnio Najtłisza posłuchał, i ktoś mu powiedział, z czego jest oryginał.

ocenił(a) film na 10
Erlebnis

Zabijcie mnie, ale ja tu muzyki jako motywu przedniego nie widzę...

ocenił(a) film na 10
Zena_2

*przewodni, mi to się zawsze z przednim kojarzy no xD <wpadka>

ocenił(a) film na 9
Zena_2

Motyw przewodni, czyli utwór "Phantom of the Opera". U mnie akurat nie jest nawet w pierwszej trójce.
Co do twóry tematu: Juzusicku, jak mnie debnerwują pseudorecenzje typu "Nie podobało mi się, bo było głupie i mi się nie podobało". Każdy ma swoje zdanie, ale mówienie, że to romansidło i tej okazji "bee", nie świadczy dobrze o nikim.

użytkownik usunięty
mourningrise

Cóż. :]
Nie każdemu się podoba, ja osobiście kocham operę, a film bardzo przypadł mi do gustu gdyż ma w sobie wszystkie elementy które uwielbiam, więc arcydzieło!

Ale tak w ogóle, jak pisali poprzednicy to trzeba mieć jakieś konkretne argumenty, a nie bo nie i tup nogą. :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones