PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690384}

Z dala od zgiełku

Far from the Madding Crowd
6,7 27 641
ocen
6,7 10 1 27641
6,2 10
ocen krytyków
Z dala od zgiełku
powrót do forum filmu Z dala od zgiełku

Trochę dziwny opis, bo Ona nie miała trzech romansów.

ocenił(a) film na 7
ggate

miała, miała

ocenił(a) film na 10
francislionel

hehe ;)

ocenił(a) film na 7
francislionel

trochę fakt ;)

ocenił(a) film na 8
ggate

@francislionel
racja, racja

ggate

ale brzmi jakby te romanse miały się odbywać jednocześnie

ocenił(a) film na 8
ggate

też mi ten opis spokoju nie daje.
Miała styczność z nimi ale romansu z wszystkimi nie .

ocenił(a) film na 7
Diablicaaa

tak jak w życiu- sama nie potrafiła się zdecydować i ocenić co do każdego z nich czuje. Według mnie chociaż film nie jest idealny, to dla wielbicieli filmów kostiumowych z pewnością się spodoba. Wnętrza, muzyka(genialnie dobrana) i piękne krajobrazy robią swoje... =) Polecam!

ocenił(a) film na 8
Maja339

no dokładnie, u mnie taka wysoka ocena bo mam lekką obsesję na filmach kostiumowych i ogólnie na kulturę 17,18,19 wieku.

ggate

Oczywiście, że nie miała. Romans to związek miłosny osób niebędących małżeństwem. Można więc byłoby powiedzieć, że miała jeden romans - ale ponieważ skończył się ślubem, czy nie było to raczej szybko skonsumowane narzeczeństwo? :-) Wysłanie walentynki i wspólny śpiew trudno nazwać romansem... Romans z trzecim panem właściwie nie rozpoczął się na dobre, gdy film się skończył... a ponieważ mowa była o małżeństwie, to o romansie też trudno mówić :-)

ACCb

Dzieki za spoiler!!!!!!!!!!!!!!!!!

sliniak_2

A czy to jest temat, w którym się ich nie należy spodziewać? Po tytule wiadomo, że będzie tu roztrząsana fabuła... Zresztą jak obejrzysz film, zobaczysz, że to żaden spoiler :-)

ACCb

Roztrzasana jest też przez innych ale nikt nie spoileruje. A zasada jest taka ze się o tym uprzedza i każdy na filmweb o tym wie.

sliniak_2

Zdaje się, że korzystamy z różnych części filmwebu :-) Oraz z różnej definicji spoilera. Możesz mi zdradzić, która z informacji podanych przeze mnie negatywnie wpłynęła na Twój odbiór filmu?

ocenił(a) film na 8
ACCb

W tamtych czasach to już śpiewanie razem mogło być traktowane jako romans :)

Innna

Co w takim razie sądzono o chórzystach?
:-)

ocenił(a) film na 7
ACCb

Skoro pytasz ..." Romans z trzecim panem właściwie nie rozpoczął się na dobre, gdy film się skończył"
ten tekst mozna nazwac spojlerem . Tutaj zwykle pisze sie "uwaga spojleruje". :) Moze to nie jest jakis druzgocacy tekst gdzie odechciewa sie ogladac film ale mimo wszystko jest jakis tam spojler w nim.

lilianna2

Zwykle piszę, że spojleruję, jeśli w swojej ocenie spojleruję. Najwyraźniej zawiodła mnie ocena.
Swoją drogą, skoro ostatnia relacja zaczyna się rozwijać tuż przed końcem filmu, czego innego widz mógłby się spodziewać, niż tego, co dostał? To najbardziej konwencjonalne zakończenie z możliwych... Ale niech będzie, że to spojler :-)

ocenił(a) film na 6
ACCb

rzeczywiście spoiler, ale opis trafny, spodziewałam się super romansu, a tu 2 nie wiadomo co i 1 niby fajny, a zanim się rozwinął koniec filmu.

ocenił(a) film na 5
ggate

zgadzam się

ocenił(a) film na 6
ggate

dokładnie, a gdzie indziej sa jeszcze opisy, że to wdowa niby, takie opisy tylko zniechęcają :D film oprócz ładnych widoków mocno średni, sam w sobie ciekawy dramat, jako romans słabo.

ocenił(a) film na 4
ggate

A gdzie w opisie jest mowa o trzech romansach? Napisane jest, że rywalizowało o nią trzech mężczyzn. Nie ma nic o romansach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones