PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1500}
5,3 16 268
ocen
5,3 10 1 16268
4,8 5
ocen krytyków
Dracula 2000
powrót do forum filmu Dracula 2000

dziś na Tv Puls

ocenił(a) film na 4

kto ogląda ? :P

ocenił(a) film na 6
wiolkaaappp

Oglądałam na pulsie niedawno ;) Chyba obejrzę drugi raz. Nie jest lepszy od "Wywiadu z wampirem" ale obejrzeć nie zaszkodzi. Dzieje się coś prawie cały czas, więc nie jest nudny, ale czegoś tu brakuje. Podchodzi troche pod komedię. Końcówka najbardziej zaciekawia jak [spojler] Dracula pokazuje Mary jego historię.

ocenił(a) film na 6
wiolkaaappp

Też mam zamiar. Pamiętam, że jakiegoś Draculę kiedyś oglądałam, ale nie mogę sobie przypomnieć, którą część dokładnie. Jestem ciekawa jak wypadł w tym Omar Epss :')

wiolkaaappp

Taa właśnie oglądam, nie jest to film górnych lotów, ale mam do niego sentyment, pozdrawiam oglądających :)

wiolkaaappp

Pamiętam, że jako dziecko wypożyczyłem sobie kasetę wideo z tym filmem. Był to jeden z pierwszych horrorów jakie samodzielnie "wyniosłem" z wypożyczalni. Dla dziecka, którym wtedy byłem, jest to coś niesamowitego :D Wówczas bardzo mi się podobał. Nawet się bałem ;d Nie wiem jak dzisiaj oceniłbym ten film. Raczej go nie obejrzę, bo po ocenie widzę, że nie jest tak dobry jak myślałem(jako dziecko), a nie chcę sobie psuć wspomnień. Mógłbym też niepotrzebnie stracić sentyment do tego filmu:)

ocenił(a) film na 5
grimmjow1990

Mi się ten film niespecjalnie podobał. Oglądałam go w sumie dawno już ale dopiero teraz wstawiłam ocenę bo mi się przypomniało :) Ogólnie to myślę, że jest słaby - znam lepsze filmy o wampirach :) wolę klasykę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones