Sarah Brightman

8,3
25 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Brightman

Chciałam zobaczyć całość wersji Upiora w Operze z Sarah w roli Christine. Wiecie, gdzie to mogę znaleźć? Czy to było grane tylo na deskach teatru czy jest gdzieś film?

Zentalka

Ja także od dłuższego czasu poluję na to przedstawienie ale nigdzie nie mogę go znaleźć . Jedyne filmiki jakie znalazłam to piosenki np. Past the point of no return. Czy. Ma ktoś pełną wersję? Obejrzałam już wiele razy film, i przedstawienie z 25 urodzin z royal Albert hall a chciałabym strasznie obejrzeć pierwszą wersję.

19kama97

Mamten sam problem. W między czasie, obejrzyj sobie Upiora w Operze z 1990. Nie jest to musical, ale całkiem ciekawa adaptacja, inna niż musical. Polecam :)

Zentalka

A gdzie go można dostać ???

19kama97

Jest w częściach na YouTube, tylko bez napisów.
Jak bedziesz miała problem, napisz na priv :)

Zentalka

Dzięki pewnie się do niego zabiorę jak będę mieć trochę wiecej czasu :)

Zentalka

Droga zentalko udało mi się znaleźć przedstawienie na youtube. Oryginalne z Sarah Brightman i Michaelem Crawfordem jest niestety jeden problem. Dostępny jest tylko dźwięk a nie ma obrazu jest tylko wystawione zdj. Ale i tak myśle ze odniosłem sukces. Miłego słuchania jeśli się zdecydujesz. :)

19kama97

aj, widziałam, że coś takiego jest... ale niestety nie satysfakcjonuje mnie to :(
Jestem zbyt wymagająca :0

Zentalka

Zentalko znalazłam na youtube oryginalne przedstawienie The Phantom Of The Opera z Broadway'u (1988) w częściach. Słaba jakość ale widać twarze i dżwięk jest OK a to chyba najważniejsze ;)

Zentalka

musisz wpisać POTO OBC ;)

19kama97

DZIĘKI <3

Zentalka

Nie ma za co ;) cieszę sie ze pomogłam :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones